Reklamlar

YUSUF GÜNEY'DEN EKREM İMAMOĞLU'NA DESTEK VEREN SANATÇILARA SERT SÖZLER!!!

Yusuf Güney, İmamoğlu’nu Destekleyen Ünlülere Tepki Verilmemesine Çıkıştı… Dün Yüksek Seçim Kurulu tarafından alınan karara göre; İstanbul seçimleri yenilenecek. YSK’nın bu kararına başta sanat camiası olmak üzere birçok isim tepki göstermişti. Ekrem İmamoğlu’nun dün gece yaptığı açıklamasında sanatçılara çağrıda bulunması ile ünlü isimler teker teker Twitter hesaplarından ona desteklerini açıkladı.

Yusuf Güney, Instagram’dan Yaptığı Paylaşım İle Ekrem İmamoğlu’nu Destekleyen Ünlülere Tepki Vermeyenlere Seslendi 
Ünlülerin büyük bir kısmı İmamoğlu’na destek vermek için “her şey çok güzel olacak” sloganını kullanırken; Yusuf Güney’den bu durum ile ilgili bir tepki geldi. Kendi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, ünlülerin İmamoğlu ile ilgili tweetlerinin derlendiği bir fotoğrafı paylaştı. Altına ise sitem eden bir not düştü.

“Bana sırf şehit ailemizin yanında olduğum için günlerce etmediğiniz hakaret küfür ve tehdit kalmadı… Sanatçı tarafsız olmalıdır dediniz durdunuz ne yani bu tablodaki sanatçı arkadaşlarımızı siz sanatçı yerine koymuyor musunuz hani herhangi bir tepki falan görmedim okumadım sanata biraz saygı lütfen… Herkesin görüsüne saygım sonsuzdur ayni anlayışı hoşgörüyü de sizden bekliyorum saygılar.” 

Yusuf Güney’in bu sözlerine karşılık olarak ise; Ekrem İmamoğlu’na destek veren isimlerden biri olan Şahan Gökbakar karşılık verdi. O da kendi instagram hesabından yaptığı paylaşım ile Yusuf Güney’in bu sözlerine yanıt vermiş oldu.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MİLLET CAN ATAKLININ BU KONUŞMASINI PAYLAŞIYOR !!!